Facebook

Skorzystaj z naszej oferty i pozwól nam na stworzenie dla Ciebie i twojej firmy funkcjonalnego i wygodnego fanpage-a, który pozwoli Ci na wzniesienie się na wyżyny popularności w sieci. Jesteśmy w stanie pomoc ci zareklamować Twoją firmę na Fb czy innych znanych portalach. Zaprojektujemy dla Ciebie przyciągającą oko szatę graficzna i zredagujemy ciekawe posty a także płatną promocję strony. Prowadzenie fanpage na Facebooku to w dzisiejszych czasach prosta i łatwa forma reklamy. Usługa jak ta zwiększa zasięg wyszukiwanych klientów i rozpoznawalność marki. Pozwala na znalezienie kontrahentów i utworzenie pozytywnego wizerunku firmy.

Statystyki użytkowników

Codziennie ponad 9 mln ludzi korzysta z Facebooka przeglądając swoje tablice. Około 6 mln ludzi korzysta z portalu na urządzeniach moblinych. Przy odpodwiednim budżecie, Facebook oferuję wygodną promocje umieszczanych postów i strony prowadzonej przez firmy, lub celebrytów. Pomaga to w zdobyciu zaufania klientów, stworzenia pozytywnego wizerunku działalności, oraz poszerzeniu zasięgu grupy Twoich odbiorców.

Źródłó infografiki: http://www.whysosocial.pl/2015/07/social-media-w-polsce-2015.html

Korzyści z posiadania fanpage

Statystycznie coraz więcej użytkowników korzysta z portali społecznościowych jako źródła opinii i wiedzy na temat branży, lub produktu, który chce kupić. Dzięki promowaniu swojego konta i pos tów, poszerzysz grono odbiorców i zwiększysz rzpoznawalność swojej marki. Funkcjonalności Fanpage’u ułatwiają kontakt, kupno produktu, czy rezerwacje terminu. Łatwa i intuicyjna konfiguracja strony nie wymaga żadnej umiejętności i wiedzy technicznej.