Zobacz jak pracujemy

Nasza współpraca będzie przebiegać w kilku krokach

1. SPOTKANIE


Pierwszym krokiem jest wzajemne spotkanie się i poznanie. My potrzebujemy poznać czym Państwo się zajmują oraz do jakich celów chcą stworzyć nową stronę a Państwo powinni wiedzieć, z kim będą współpracować. Chcemy, aby ta znajomość była początkiem dłuższej współpracy.

2. Projekt
i koncepcja

Aby nasza współpraca była sukcesem obie strony muszą się rozumieć. Dlatego najpierw jest projekt i koncepcja budowy strony. Tak aby obie strony wiedziały co mamy tworzyć, a Państwo wiedziało co z tego powstanie

3. komunikacja


Nic bez was o was. Na każdym etapie strona jest oceniana i wspólnie pracujemy nad jej powstawaniem. My podpowiadamy, sugerujemy, podsuwamy dobre pomysły, a Państwo to oceniają
i akceptują.

4. uruchamiamy
i wdrażamy

Cały czas poświęcony przez Państwo i nas kończy się uruchamianym i wdrożeniem strony internetowej z której wszystkie strony są zadowolone. Państwo są dumni z nowej strony. Dla Państwa kontrahentów i klientów strona jest przejrzysta, czytelna i pomaga im we współpracy z Państwem. Dla nas jest to dzieło, z którego jesteśmy dumni.

5. to nie koniec


Po stworzeniu projektu przystępujemy do testów poprawności działania stworzonej witryny internetowej. Sprawdzamy poprawność wyświetlania w różnych przeglądarkach internetowych, jak również szybkość działania, jak i weryfikujemy zgodność ze standardami.