Strony WWW

W czasach, w których żyjemy strona internetowa jest rozszerzoną i interaktywną wizytówką Twojej firmy, przez wielu uważana za wręcz niezbędną dla biznesu. Wielu z użytkowników przeszukuję właśnie sieć, w celu znalezienia odpowiedniej dla nich oferty. Każdy z potencjalnych kontrahentów chce współpracować z wiarygodną działalnością, a jej wiarygodność często potwierdza przez witrynę firmy. Dawno nieaktualizowane, stare, lub co gorsza, nie działające strony działają tylko i wyłącznie na niekorzyść Twojej działalności. Oprócz tego strona WWW to świetny sposób na poszerzenie działalności o nowe źródła klientów.

Co dla was zrobimy

Co dla was zrobimy Oferujemy Strony w technologii WordPress, co daje pełną modyfikowalność strony. Nie potrzebujesz nas do zmian treści czy zdjęć, jest to tak proste, że możesz robić to sam! Tworzymy w pełni responsywne strony, czyli takie, które dopasowują się do każdego rodzaju urządzeń, od smartphona aż po monitor Twojego komputera. Rozbudowane, schludne, estetyczne! W zależności od potrzeb jakie nam przedstawisz, nasz zespół graficzny dołoży wszelkich starań, żeby Twoja strona była taka jaką sobie zażyczyłeś. Ruchomy slajder doda nieco dynamiki witrynie co poprawi imersje i doświadczenie z użytkowania strony.

Co nam daje nowa strona internetowa?

  • Wiarygodność – Przez obecność w sieci gwarantujemy sobie większą wiarygodność z punktu widzenia klientów. Na stronie możemy umieścić dane teleadresowe, mapkę dojazdu a nawet zdjęcia zespołu co w pozytywny sposób pokazuję, że istniejemy i mamy się dobrze.
  • Profesjonalizm i Rozpoznawalność – Cieszące oko witryny w eleganckim, modernistycznym, lub przyjaznym kroju potrafią zmienić postrzeganie naszej działalności przez potencjalnych klientów. Pasująca kolorystyka, wygodnie sformatowane teksty i intuicyjny układ to duży krok do zainteresowania klienta do naszych usług. Nawet jeżeli klient nic nie kupi, to na pewno zapadniemy mu w pamięci, co może owocować na przyszłość.
  • Przedstawienie usług – Często kontrahenci szukają lokalnych rozwiązań, głównie z powodu dalekiego dojazdu, czy nieznajomości oferty. Warto pomyśleć o umieszczeniu galerii zdjęć z realizacjami czy spisu usług. Pozwala nam to na bycie krok przed klientem, który nas szuka. Wyręczamy go w szukaniu informacji. Klient kontaktując się z nami będzie zdecydowany na dane usługi.