Usługi informatyczne

Usługi informatyczne to szerokie pojęcie w branży IT. Inni proponują opiekę nad systemami operacyjnymi, obsługę sieci czy serwisowanie sprzętu, my oferujemy coś innego. Jeżeli masz pomysł na usprawnienie działania swojej firmy dla wygody i obniżenia kosztów eksploatacji, pozwól nam się tym zająć. Nasi programiści stworzą dla Was spersonalizowane aplikacje, systemy autoryzacyjne, czy programy alarmujące o awariach. Skonsultuj z nami pomysł, a my zajmiemy się resztą.

Aplikacje

Stworzymy dla Was mobilne możliwości, które ułatwią Wam w terenie sprawdzać jak ma się wasza firma. Teraz odległość od Waszej siedziby nie będzie już problemem.

Systemy autoryzacyjne

Technologia daje nam możliwości, czemu by z nich nie skorzystać? Proponujemy systemy zabezpieczeń NFC/RFID, które pozwolą na obsługę klienta bez zbędnych kolejek.

Integracja systemów

Poprzez integrację, rozwiążemy Twój problem z ręcznym wprowadzaniem danych. Połączymy Twoją stronę, lub sklep internetowy z firmą, żebyś automatycznie dostawał powiadomienie o transakcji, lub zapytaniu ofertowym

Elektroniczne karty awarii

Użytkowanie awaryjnych systemów może być uporczywe, szczególnie jeżeli dowiadujesz się o tym po fakcie. Programy informowania o awariach zapobiegają takim sytuacjom w czas wysyłając Ci powiadomienie o błędzie.